Nový web

Ahojte, ako ste si už asi všimli, spustili sme pre vás nový web. Obsahuje všetky funkcie na ktoré ste zvyknutý a nejaké som ešte pridal.

Ikonky

Asi najviac oceníte pridanie viac než 20 nových ikoniek na výber, a taktiež možnosť vybrať si viac než len 1. Ikonky si môžte vyberať tu /ts3/ikonky

Nové skupiny ikoniek na výber sú okrem obľúbenej hry aj obľubený tím a potom ostatné ikonky, medzi ktorými nájdete napríklad ninja, pivo, stormtrooper a pod.

Nové skupiny ikoniek
Pre každú z týchto skupín je potrebné dosiahnúť iný level.

Nové ikonky pre hráčov League of Legends

Ak si ako obľúbenú hru vyberieš LoLko tak dostaneš výber ešte týchto 5 ikoniek. V prípade, že nebudete mať s kým hrať môžte takto ľahšie niekoho kto vám doplní tím.

Nové LoL ikonky

Tím

Ďalšou novou funkciou je stránka Tím ( /tim ), kde po novom uvidíte status členov nášho tímu, ktorý vám pomôžu. Taktiež môžte využiť možnosť kontaktovať nás cez správy tu na webe – ak zrovna nie sme online.

Nová funkcia: status člena tímu na steame a na tsku

Čo sa ešte chystá?

Subchannels / podmiestnosti

Čoskoro spustíme možnosť vytvárania subchannelov na webe, bude to možné pravdepodobne od levelu 20.

CS:GO public server

Aktuálne je spustené hlasovanie ohľadom spustenia nášho vlastného public serveru. Ak bude hlasovať za dosť ľudí, spustíme ešte jedno hlasovanie v ktorom vyberieme mod. Hlasovať môžte tu:

Chcete public server pre CS:GO?
Hlasovať môžu len prihlásení členovia.
Prihláste sa a hlasujte.
Nábor nových členov tímu

V priebehu mesiaca bude vyhlásený nábor na nové posily v tíme – konkrétne na post server admin ts3, ktorého úlohou bude pomáhať ostatným hráčom. Ak už teraz vieš, že by si chcel tento post zastávať a máš level aspoň 30 tak kľudné napíš správu hlavnému adminovi TS3.

Sekcia pre veteránov

Na tsku vytvoríme osobitnú sekciu pre hráčov ktorý majú level väčší ako 40. Bude to forma odmeny keďže level 40 je naozaj tažké dosiahnúť.

CS:GO matchmaking + liga

Časom keď sa naša komunita oživí aj na webe, spustím matchmaking pre CS:GO, ktorý už mám nachystaný akurát nebol o to doteraz záujem. Pre fungovanie tejto služby je potrebné mať prenajaté herné servery na ktorých sa bude hrať. Potom po obyčajných mixoch spustíme ligu a turnaje.

Chyby na webe

Ak na webe nájedete nejakú chybu, napr. že sa vám nepôjde prihlásiť, prosím nahláste to do príslušnej sekcie na fóre. Opravím to.


Vaše názory si rád prečítam v komentároch

To je zatiaľ všetko k tomu čo sa tu chystá. V prípade otázok sa píšte správy mne (adeam) alebo PajaSus1 – odkaz nájdete v tíme ( /tim ). Ak sa vám tieto zmeny a plánované veci páčia napíšte pod článok komentár, aj s prípadnými návrhmi na zlepšenie.

Leave a Reply